«Під крилом»

Програма корпоративної соціальної відповідальності

Надання безкоштовних авіаквитків на рейси МАУ тим, хто потребує лікування за кордоном. На кожному рейсі МАУ, в тому числі далеко магістральному, передбачається бронювання 2-х місць для учасників «Під крилом».  МБФ «Життя з надлишком», приймає участь в експертній раді програми, за напрямком — «Тяжкохворі, яким потрібне невідкладне хірургічне втручання».

 

МБФ «Життя з надлишком» з 2017 року приймає участь в експертній раді Благодійної Програми МАУ «Під Крилом», за напрямками — «Тяжкохворі, яким потрібне невідкладне хірургічне втручання» та «Інші випадки».

Для того, щоб подати заявку в МАУ на отримання квитків, необхідно надати такі документи:

1. Скан-копії паспортів пасажирів або свідоцтва про народження для дітей.

2. Медичний висновок від місцевих лікарів з діагнозом.

3. Лист-згода, запрошення або оплачений рахунок від приймаючої лікарні за кордоном.

4. Номер та дату рейсу, який цікавить, та паспортні дані пасажирів згідно закордонних паспортів.(Ці дані необхідно надати окремим файлом).

5. Заява в довільній формі на ім’я Президента МБФ «Життя з надлишком» з проханням посприяти в наданні пільгових квитків, та коротким описом життєвої ситуації, яка стала причиною звернення.

6. Згода на обробку персональних даних встановленого зразка, згідно законодавства України. Зразок доступний для скачування за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1Wt3wo_122xQ2ks5Zwo06ZsfovjKCe17J/view?usp=sharing .

Всі необхідні документи повинні бути наслані одним листом на електронну адресу keeplifedocs@gmail.com, обов’язково з приміткою в темі листа: Програма «Під Крилом». Звернення від ПІБ.

Наголошуємо, що бронювання квитків відбувається за 72 години до вильоту рейсу за розкладом, тому бажано передати всі необхідні документи за півтора-два тижні до дати рейсу, для можливості їх детально перевірити і надіслати в МАУ на розгляд.

У разі виникнення питань пишіть на електронну адресу keeplifedocs@gmail.com, обов’язково з приміткою в темі листа: Програма «Під Крилом». Звернення від ПІБ.

Примітка:

Умови програми «Під крилом» були змінені, починаючи з 10 грудня 2018 року. Згідно з новими правилами програми до оплати підлягає не тільки тариф в розмірі 10 грн., а також — аеропортові збори в повному обсязі.

Стати учасниками програми «Під крилом» можуть виключно підопічні фондів-партнерів.

Місячна допустима квота для Фонду – 10 квитків.

Якщо пасажири не є підопічними Фонду, МАУ може запропонувати оформлення перевезення на загальних підставах (по доступним опублікованим тарифам).

Контакти для бронювання та оформлення квитків наведені нижче:

— офіційний сайт www.flyuia.com

— власні каси https://www.flyuia.com/ua/ru/contacts/ticket-offices

— контактний центр (тел. +38044 581-50-50, email — contact@flyuia.com)


Зробити свій внесок

X

Банковские реквизиты:
Міжнародний благодійний фонд "Життя з надлишком"
Код ЄДРПОУ 37081310
р/р 26006010040897 у Регіональному відділенні Акціонерного банку "Південний" в м. Києві.
МФО 328209
Неприбуткова організація, благодійний фонд, ознака неприбутковості - 0005

LiqPay