Міжнародний благодійний фонд
“Життя з надлишком”

Інноваційна платформа допомоги, підтримки,
просвітництва, інклюзії дітей/ молоді з інвалідністю.

Приєднатися до проекту 33

Освітні проекти

Понад три роки команда МБФ «Життя з надлишком» разом із телеканалом «Київ» почала реалізовувати унікальне соціальне ток-шоу – «Місто добра», популяризуючи благодійність, підіймаючи соціальні проблеми та завдяки медіа та аудиторії по той бік екрану – допомагати людям.

Кожна програма “Місто добра” складається з двох частин. У першій — герої розповідають про свої проблеми та разом з експертами намагаються знайти вихід із складної життєвої ситуації.

(далее…)

Дитинство — це не все життя, але це проекція на все життя. У ній діти отримують перший досвід вирішення виниклих проблем, вчаться жити і працювати разом з іншими людьми, вчаться пізнавати себе і навколишній світ. Початково кожна людина в якійсь мірі егоїстична, тобто, вона дбає про задоволення своїх потреб, і з одного боку, егоїзм дитини — це цілком нормальна спроба пізнати межі свого «Я» і виробити самостійність, але якщо це питання розглядати на перспективи майбутнього, то виростає доросла егоїстична особистість, що в цілому створює несприятливу картину для суспільства.

Виробка вміння піклуватися про інших — це те, що приходить штучно, з вихованням. Саме тому ми розробили програму за допомогою якої розраховуємо популяризувати благодійність, ввести його в розряд престижу серед дітей та молоді і, таким чином виховати в дітях якості протилежні егоїзму.

(далее…)

Організація регулярних курсів вивчення мов програмування для підлітків з обмеженими можливостями

Завдання проекту:

  • Створити фундамент для повноцінної реалізації в сфері ІТ підлітків з особливими потребами
  • Розвивати комунікативні і управлінські навички, для досягнення успіху та повноцінного самозабезпечення в майбутньому
  • Надати можливість батькам таких «особливих» дітей мати вільний час для комфортного спілкування, відпочинку,  розвитку нових корисних навичок.
  • Втілити у життя комплекс заходів для покращення рівня життя, адаптації у суспільстві, психологічного самопочуття людей з особливими потребами та їх родин.

Ми організовуємо та проводимо тренінги, арт. терапії та різноманітні активності з метою втілення у життя комплексу заходів для покращення психологічного самопочуття молоді, їх адаптації у суспільстві та повноцінного, більш наповненого життя.

Основне завдання проекту полягає в тому, щоб долати пасивність у молоді, розвивати творчі здібності і бажання діяти, змінювати себе і життя навколо себе. Формування у школярів почуттів милосердя, чуйності, співчуття, доброго ставлення один до одного, діяльної допомоги і підтримки тих,хто сьогодні опинився у важкій життєвій ситуації і, можливо, втратив віру в суспільство.
Крім того діти та підлітки вчаться спілкуватись один з одним, поважати думки кожного і продовжують своє спілкування через соціальні мережі та в реальному житті поза діяльністю в проекті.

(далее…)

Робота з дітьми сиротами

Фестивалі

Зробити свій внесок

X

Банковские реквизиты:
Міжнародний благодійний фонд "Життя з надлишком"
Код ЄДРПОУ 37081310
р/р 26006010040897 у Регіональному відділенні Акціонерного банку "Південний" в м. Києві.
МФО 328209
Неприбуткова організація, благодійний фонд, ознака неприбутковості - 0005

LiqPay