Волонтерський рух CharityBRO

Суспільно-освітній проект для дітей

Дитинство — це не все життя, але це проекція на все життя. У ній діти отримують перший досвід вирішення виниклих проблем, вчаться жити і працювати разом з іншими людьми, вчаться пізнавати себе і навколишній світ. Початково кожна людина в якійсь мірі егоїстична, тобто, вона дбає про задоволення своїх потреб, і з одного боку, егоїзм дитини — це цілком нормальна спроба пізнати межі свого «Я» і виробити самостійність, але якщо це питання розглядати на перспективи майбутнього, то виростає доросла егоїстична особистість, що в цілому створює несприятливу картину для суспільства.

Виробка вміння піклуватися про інших — це те, що приходить штучно, з вихованням. Саме тому ми розробили програму за допомогою якої розраховуємо популяризувати благодійність, ввести його в розряд престижу серед дітей та молоді і, таким чином виховати в дітях якості протилежні егоїзму.

Волонтерський рух CharityBRO (братва благодійників) створено на базі Міжнародного благодійного фонду «Життя з надлишком» для популяризації благодійності серед дітей та молоді. Ми поєднали дві важливі складові у формуванні особистості дитини: розвиток здібностей і талантів і використання своїх досягнень для користі суспільства. Така тактика вже спочатку включає в себе формування правильної самооцінки у дитини і впевненості в собі, що дає передумову до шанобливого ставлення і до інших людей. Виховна програма організації включає в себе образотворчі гуртки:

-театральне мистецтво;

— сучасного танцю;

— скетчинг;

— творчі майстер-класи;

і використання отриманих навичок в організації дозвілля для незахищених соціальних верств населення, благодійних ярмарків і виступів.

Всі вище викладені активності виховують в дітях:

— лідерські якості,

— активну громадянську позицію,

— дають естетичне виховання,

— формують вільну особистість,

— дають досвід публічних виступів,

— досвід комунікації,

— інклюзивний досвід,

— розвивають емоційну сферу дитини,

— сприяє розвитку емпатії і альтруїзму.


У програму включено: поздоровлення дітей з дитячих будинків та реабілітаційних центрів для дітей інвалідів на всі свята з використанням театралізованих костюмованих виступів з подарунками, в які включені підробки, зроблені руками дітей; участь у благодійних заходах з використанням сучасних танців і пісень в стилі хіп-хоп і реп з тематичними текстами, які популяризують християнські цінності.

Програма театральної майстерності включає в себе елементи педагогіки переживань, критичною педагогіки, рольові ігри, розвиток емоційного інтелекту (EQ), розвиток риторики, дикції, пластики, розвиток уяви.
Хіп-хоп, реп, мистецтво графіті дають можливість дітям розвиватися в сучасних молодіжних напрямках, але бути альтернативою чистоти і естетики і здорового способу життя в цих сферах.


Зробити свій внесок

X

Банковские реквизиты:
Міжнародний благодійний фонд "Життя з надлишком"
Код ЄДРПОУ 37081310
р/р 26006010040897 у Регіональному відділенні Акціонерного банку "Південний" в м. Києві.
МФО 328209
Неприбуткова організація, благодійний фонд, ознака неприбутковості - 0005

LiqPay