Соціальне ток-шоу «Місто добра»

Створюємо – впливаємо – змінюємо !

Понад три роки команда МБФ «Життя з надлишком» разом із телеканалом «Київ» почала реалізовувати унікальне соціальне ток-шоу – «Місто добра», популяризуючи благодійність, підіймаючи соціальні проблеми та завдяки медіа та аудиторії по той бік екрану – допомагати людям.

Кожна програма “Місто добра” складається з двох частин. У першій — герої розповідають про свої проблеми та разом з експертами намагаються знайти вихід із складної життєвої ситуації.

 

Тоді як герої другої частини — вже діляться власним досвідом успішного подолання, здавалося б, найскладніших проблем. Таким чином, у «Місті добра»  немає жодного мешканця, який залишився би сам-на-сам із своєю проблемою. Глядачі також не будуть осторонь, адже, якщо ви маєте змогу допомогти, варто просто зателефонувати до Міста добра.

 

Медіа та благодійність яскраво та продуктивно функціонують в одній соціальній сфері суспільства. Медіа є невід’ємним каналом передачі інформації про соціальні проблеми.

 

Соціальне ток-шоу «Місто добра» власним прикладом показало, що телепередача може бути соціальним комунікатором, допомагати та рятувати життя, долучати якомога більше людей до допомоги іншим людям.

 

За час створення шоу вийшло понад сотні ефірів, розповіли десятки різних історій…

 

У 2017 році соціальне ток-шоу «Місто добра» посіло 2 місце у номінації «Благодійність у медіа» Національного конкурсу «Благодійна Україна».

 

Випуски «Міста добра» на Youtube: 

 

 

Сторінка «Місто добра» на Facebook: 

@MistoDobraKyiv

 


Зробити свій внесок

X

Банковские реквизиты:
Міжнародний благодійний фонд "Життя з надлишком"
Код ЄДРПОУ 37081310
р/р 26006010040897 у Регіональному відділенні Акціонерного банку "Південний" в м. Києві.
МФО 328209
Неприбуткова організація, благодійний фонд, ознака неприбутковості - 0005

LiqPay