Саша та Льоша Панасенко

ДЦП

Оплата курсу реабілітації в Трускавці

Це брати Панасенки, і в них одна недуга на двох. У Сашка і Олексійка ДЦП, спастична диплегія, ЗПМР, епісиндром. Двійнята народилися на 32 тижні вагітності з вагою менше 2 кг.

 

Довгий час Сашко і Олексій перебували в реанімації для новонароджених, потім – у відділенні для недоношених дітей. В результаті дітям поставили діагноз – ДЦП. Тричі на сайті УББ донори допомоги підтримували близнят, збираючи кошти їм на реабілітації. Результати реабілітацій дали про себе знати.

 

За останній рік Сашу вертикалізували, він почав ходити за допомогою ходунків, впевнено рухається сам, піднімається зі стільчика і заходить в ходунки. Добре сидить на звичайному стільчику, гарно повзає. В Олексія покращилася моторика рук, він може добре утримувати ложку та іграшки, у нього вже немає слиновиділення, він гарно тримає голову.

 

В інтелектуальному розвитку хлопчиків також значні зміни: вони розуміють звернену мову, виконують певні завдання.Розуміємо, що не повинні зупинятися на досягнутому, нам так хочеться знову допомогти братикам.

 

Саме тому команда нашого фонду разом із батьками Льоші та Саші звертаються до всіх небайдужих вкотре допомогти зібрати кошти на реабілітацію та дати хлопчикам шанс стати повноцінними людьми.

 

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез. Когнітивні розлади. Недорозвинення мовлення ІІ-ІІІ рівня


Зробити свій внесок

X

Банковские реквизиты:
Міжнародний благодійний фонд "Життя з надлишком"
Код ЄДРПОУ 37081310
р/р 26006010040897 у Регіональному відділенні Акціонерного банку "Південний" в м. Києві.
МФО 328209
Неприбуткова організація, благодійний фонд, ознака неприбутковості - 0005

LiqPay