Допомога
Адреса
03186, Місто Київ,
Пр-т. Повітрофлотський,
Будинок №42, офіс 16
Партнерам
On the web
Copyright (c) 2020 року, keeplife GmbH; all rights reserved

Діти та Інтернет: що нам варто знати?

Про подію

Друзі, поспішаємо розповісти, що тема Інтернету та IT за останні декілька років і справді стала близькою для команди нашого фонду. 

Це стосується не тільки наших благодійних і соціальних проектів. А й і наших партнерів, волонтерів, які пов’язані із цією сферою. 

Маємо для вас круті рекомендації від нашого волонтера Євгена.

Щодо контролю дітей у користуванні ПК:

 

«Особисто у мене виникало 2 потенційні складності - небажані сайти та банально пам'ять (дитина захопилася і забула про час, потрібно нагадати).

Для блокування сайтів алгоритм дій простий - вам потрібно видалити з доступу ярлики всіх оглядачів (браузерів), крім Chrome, щоб дитина не змогла відкрити ці програми (як правило це Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer, Edge, Safari).

Після цього необхідно встановити плагін (додаток до оглядача), який блокуватиме не бажані сайти та налаштувати його за інструкцією (відкривається при установці або можна нагуглити), ось приклад кількох варіантів:

 

1. https://chrome.google.com/webstore/detail/blocksite-block-websites/eiimnmioipafcokbfikbljfdeojpcgbh?hl=ua

2. https://chrome.google.com/webstore/detail/blocksi-web-filter/pgmjaihnmedpcdkjcgigocogcbffgkbn/related

3. https://chrome.google.com/webstore/detail/parental-control-adult-co/dpfbddcgbimoafpgmbbjiliegkfcjkmn

 

Для нагадування\відключення є 2 варіанти, варіант 1 – жорсткий, програма PowerOff, у ній багато можливостей, але там легко за 10-15 розібратися:

https://www.softsalad.ru/software/sistema/optimizaciya/power-off

Можна зробити найпростіший таймер або на вказаний час призначити якусь дію (вимкнути ПК\заблокувати\відкрити якусь програму\програти якусь музику).


І більш м'який варіант, програма Eyes Relax (https://eyes-relax.en.softonic.com/) собі встановив кожні 20 хвилин відводити очі від екрану, щоб вони не втомлювалися, але можна зробити і більше. Вона лише акуратно вгорі показує що настав час відвезти очі від екрану і, якщо дитина поважає Вашу думку, вона сама закриє все, збереже і вимкне пристрій)».

партнери
9 - 10 лютого 2022
00:00 - 00:00
Тема Інтернету та IT за останні декілька років і справді стала близькою для команди нашого фонду
АдресаПовітрофлотський проспект, Киев, Украина